Yağmur Taktaş’ın Ailesinden Halktv.com.tr’ye Flaş Açıklama

İşte Benim Stilim yarışmasıyla sosyal medya fenomeni hale gelen Yağmur Taktaş (28), birkaç yıl önce tanıştığı A.C. ile duygusal bir ilişkiye başladı.

Babası Amerikan, annesi Türk vatandaşı olan A.C., Taktaş’a Türkiye’de yaşadıkları süreçte birçok kez şiddet uyguladı ve Taktaş’a yönelik darp olayları karakol tutanaklarına yansıdı. Buna rağmen iki ismin sonraki süreçte yeniden barıştığı öğrenilirken, A.C.’nin ısrarları sonucunda Taktaş, 2023 yılının yaz aylarında ABD’ye taşındı.

OTOPSİ SONUCU HENÜZ BELLİ OLMADI

3 Nisan 2024 tarihinde Yağmur Taktaş henüz nedeni belli olmayan bir sebeple hayatını kaybetti. ABD’de yapılan otopsi çalışmalarının sonucunun 4-6 ay arasında paylaşılması beklenirken, Taktaş’ın cenazesi dün Türkiye’ye getirilerek Adana’da defnedildi.

Konuya ilişkin halktv.com.tr’ye konuşan Taktaş’ın ailesi, kızlarının daha önce de birçok kez şiddete maruz kaldığını, A.C. tarafından Taktaş’a yönelik şiddet mesajlarına şahit olduklarını belirtti ve kızlarının öldürüldüğünü iddia etti.

“ÖNCE ÖLDÜRÜLDÜ SONRA FOTOĞRAFI DEĞİŞTİRİLDİ”

Ailenin iddiasına göre kızları Taktaş, ABD’de öldürüldükten sonra kendisine ait 210 bin takipçili Instagram hesabının profil fotoğrafı değiştirildi. Taktaş’ın ailesinin açıklamarına göre şüpheli A.C., kızlarını öldürdükten sonra sosyal medya hesabına Şeytan (The Exorcist) filminde yer alan Regan MacNeil karakterinin fotoğrafını koydu.

Aile sosyal medyada dolaşıma giren iddiaların yalan olduğunu söyleyerek, Taktaş’ın daha önce “Benim Türkiye’ye ölüm gelir” gibi bir ifade kullanmadığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x